foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto5

ЛИНКОВИ

ОГЛАСНА ТАБЛА

РЕТРОСПЕКТИВНА ИЗЛОЖБА - RETROSZPEKTÍV KIÁLLÍTÁS

Наша школа је регистровани центар за рад са талентованим ученицима у оквиру „Мађарског националног центра за талентоване ученика у Карпатској долини“, те ћемо у марту месецу организовати низ активности.Прва је ретроспективна изложба награђених ликовних радова ученика 4. ц, је одржана у четвртак, 3.3.2022. године.
 
Iskolánk regisztrált Tehetségpont. A Kárpát-medencei Tehetségsegítő Alapítvány keretein belül márciusban rendezvénysorozatot szervezünk iskolánkban.Az első rendezvényünk a 4.c osztály tanulóinak díjazott képzőművészeti alkotásaiból összeállított retrospektív kiállítás, melyre 2022. március 3-án került sor.
Emilija55EMILIJA66
 
 
 
Emilija33Emilija44

Copyright 2023  ОШ "Јован Јовановић Змај" Суботица